Ja novērtējat savu laiku, dodat priekšroku profesionāļiem un nozares speciālistiem, izvēlaties augstāko apkalpošanas līmeni un nevēlaties samierināties ar standarta risinājumiem, uzticiet individuālā interjera dizaina izstrādi un pilnīgu tā realizāciju Intrante Design Studio.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu dizaina jomā:

  • Dzīvojamo telpu interjera dizains (dzīvokļi, privātmājas, kotedžas).
  • Sabiedrisko telpu dizains: izklaides centri, veikali, bāri, restorāni, kafejnīcas, spa centri, biroja telpas u.t.t.
  • Pilna projekta komplektēšana (būvmateriāli, santehnika, apgaismes ierīces, mēbeles, tekstils un dekoratīvie elementi). Studija darbojas kā mēbeļu, apgaismes ierīču un audumu piegādātājs no Eiropas, tādēļ daudzus objektus mūsu speciālisti komplektē bez starpniekiem. Pie mums Jūs varat izvēlēties jebkuru interjera priekšmetu no kataloga un pēc paraugiem.
  • Dekorēšana (tekstils, paklāji, skulptūras, gleznas, vāzes, augi un daudz kas cits).
  • Projekta vadība / Autoruzraudzība remontdarbu posmā. Remontējot biroju vai dzīvokli vai būvējot māju ir nepieciešama projekta autoruzraudzība. Procesa laikā dizainers seko līdzi tam, lai tiktu saglabāta koncepcija un idejas. 

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas: +371 22008157 

©2017 Visas tiesības aizsargātas. 
Šajā tīmekļa vietnē esošo materiālu pārpublicēšana vai komerciāla izmantošana bez īpašas uzņēmuma SIA INTRANTE rakstiskas atļaujas nav atļauta.              

 .