INTRANTE DESIGN STUDIO ir interjera un dizaina studija, kura spēj realizēt jebkura veida un sarežģītības pakāpes projektus “līdz atslēgai”: kā dzīvojamo objektu celtniecības, tā arī komercprojektu attīstības jomā. Dizaina studijas komandu veido pieredzējuši, mērķtiecīgi un uzticami nozares profesionāļi, kuru zināšanas un talantu atzinīgi novērtējuši ne vien klienti, bet arī dažādu konkursu žūrija. INTRANTE DESIGN STUDIO ir saņēmusi Latvijas Dizaina savienības “Gada balvu dizainā” un guvusi atzinību dažādos konkursos ārvalstīs.

INTRANTE DESIGN STUDIO piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu: klienta vēlmēm atbilstoša objekta meklēšana, nākotnes telpu plānu revīzija, projekta īstenošanas analīze un finanšu aprēķini, arhitektoniskā projektēšana, celtniecība, apdares darbi, interjera dizaina izstrāde un uzraudzība, mēbeļu piegāde un izgatavošana, kā arī komercprojektu komplektēšana līdz tā nodošanai ekspluatācijā.


Ja novērtējat savu laiku, dodat priekšroku profesionāļiem un nozares speciālistiem, izvēlaties augstāko apkalpošanas līmeni un nevēlaties samierināties ar standarta risinājumiem, uzticiet individuālā interjera dizaina izstrādi un pilnīgu tā realizāciju Intrante Design Studio.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu dizaina jomā:

  • Dzīvojamo telpu interjera dizains (dzīvokļi, privātmājas, kotedžas).
  • Sabiedrisko telpu dizains: izklaides centri, veikali, bāri, restorāni, kafejnīcas, spa centri, biroja telpas u.t.t.
  • Pilna projekta komplektēšana (būvmateriāli, santehnika, apgaismes ierīces, mēbeles, tekstils un dekoratīvie elementi). Studija darbojas kā mēbeļu, apgaismes ierīču un audumu piegādātājs no Eiropas, tādēļ daudzus objektus mūsu speciālisti komplektē bez starpniekiem. Pie mums Jūs varat izvēlēties jebkuru interjera priekšmetu no kataloga un pēc paraugiem.
  • Dekorēšana (tekstils, paklāji, skulptūras, gleznas, vāzes, augi un daudz kas cits).
  • Projekta vadība / Autoruzraudzība remontdarbu posmā. Remontējot biroju vai dzīvokli vai būvējot māju ir nepieciešama projekta autoruzraudzība. Procesa laikā dizainers seko līdzi tam, lai tiktu saglabāta koncepcija un idejas. 

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas: +371 22008157