Dekorēšanas procesā ietverti vairāki posmi: mēbeļu un sadzīves tehnikas izvēle un izvietošana, gaismas ķermeņu, kā arī tekstila (dienas un nakts aizkari, pārklāji, galdauti utt.) izvēle un iegāde, gleznu vai fotogrāfiju piemeklēšana, dekora elementu atlase (skulptūras, statuetes, vāzes un pat galda servīze). Mēs padomāsim par visu, lai Jūsu jaunais interjers būtu pabeigts un izskatītos atbilstoši Jūsu iecerēm. Mūsu studijas talantīgajiem dizaineriem var uzticēt arī gultasveļas, dekoratīvo spilvenu, pārklāju un galdautu izvēli, kas piešķirs interjera koptēlam pabeigtību un palīdzēs padarīt skaistākas tādas svarīgas telpas kā guļamistaba, bērnistaba un ēdamistaba.

Mūsu studijā pieejami šādi interjera dekorēšanas pakalpojumi:

  1. Interjera dekorēšana autoruzraudzības ietvaros (kā pilnā dizaina projekta turpinājums) – optimāls variants, kad interjera dekorēšana ir to darbu loģisks turpinājums un noslēgums, kas tika uzsākti līdz ar dizaina projekta izstrādi.
  2. Dekorēšana kā atsevišķs pakalpojums – variants, kad nepieciešams dekorēt telpu, kas izremontēta patstāvīgi (bez dizainera dalības). Šajā gadījumā iespējami divi sadarbības varianti: dekorēšana pēc konsultatīvās metodes vai arī dekorēšana ar projekta izstrādi.
  • Dekorēšana ar konsultatīvo metodi – tās ir secīgas un savā starpā loģiski saistītas konsultācijas, kuru laikā dizainers kopā ar Jums apmeklē gan objektu, gan arī veikalus un salonus, lai palīdzētu izvēlēties un iegādāties interjera dekorēšanai nepieciešamos materiālus un aksesuārus.  Izvēloties šo variantu, Jums būs pilnībā jāuzticas dizainera profesionalitātei un gaumei, jo ieraudzīt un novērtēt sava interjera brīnumainās pārvērtības Jūs varēsiet tikai pēc visu darbu pabeigšanas.

  • Dekorēšana ar projekta izstrādi – optimāla pasūtītāja izvēle, jo šis variants ir uzskatāmāks un saprotamāks pēc būtības.  Dekorēšanas projekta tapšanas gaitā Jūs saņemat radošu ideju, kas iestrādāta Jūsu interjerā, neveicot tajā radikālas izmaiņas, kā arī detalizētu šīs idejas īstenošanas plānu. Jūs jau laikus saņemat precīzu informāciju par Jūsu interjera izmaiņām, kā arī detalizētu pārskatu komplektu, kurā norādīti visi dekorēšanai nepieciešamie elementi. Visu šo posmu apvienojums nodrošina Jums pilnībā prognozējamu interjera gaidāmo izmaiņu rezultātu.

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas: +371 22008157