INTRANTE DESIGN STUDIO ir interjera un dizaina studija, kura spēj realizēt jebkura veida un sarežģītības pakāpes projektus “līdz atslēgai”: kā dzīvojamo objektu celtniecības, tā arī komercprojektu attīstības jomā. Dizaina studijas komandu veido pieredzējuši, mērķtiecīgi un uzticami nozares profesionāļi, kuru zināšanas un talantu atzinīgi novērtējuši ne vien klienti, bet arī dažādu konkursu žūrija. INTRANTE DESIGN STUDIO ir saņēmusi Latvijas Dizaina savienības “Gada balvu dizainā” un guvusi atzinību dažādos konkursos ārvalstīs.

INTRANTE DESIGN STUDIO piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu: klienta vēlmēm atbilstoša objekta meklēšana, nākotnes telpu plānu revīzija, projekta īstenošanas analīze un finanšu aprēķini, arhitektoniskā projektēšana, celtniecība, apdares darbi, interjera dizaina izstrāde un uzraudzība, mēbeļu piegāde un izgatavošana, kā arī komercprojektu komplektēšana līdz tā nodošanai ekspluatācijā.

SIA INTRANTE radītāja un vadītāja Lolita Freidmane:

„Man patīk radīt atmosfēru, kurā valda miers un komforts, kur interjera raksturīgās iezīmes vēl ilgi nezaudē savu aktualitāti, atstājot iespaidu par labu gaumi un mēra izjūtu.”


 Interjera dizainere Laura Konopacka:

Es ik reizi rodu iedvesmu pat visikdienišķākajās lietās. Tieši tādēļ, radot izsmalcinātu vidi, uzsveru ne tikai telpas eleganci un greznību, bet arī oriģinalitāti un neatkārtojamo stilu.

 Interjera dizainere Monta Drengere:

„ Veidojot telpas dizainu, vēlos sazināties caur to, iedvesmot skaistumam un bagātināt apkārtējo vidi, saglabājot funkcionalitātes nozīmību.©2019 Visas tiesības aizsargātas. 
Šajā tīmekļa vietnē esošo materiālu pārpublicēšana vai komerciāla izmantošana bez īpašas uzņēmuma SIA INTRANTE rakstiskas atļaujas nav atļauta.              

 .